Akşener son noktayı koydu!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ayrılma noktasında verdiği kararını kesin bir dille yenileyerek son noktayı koydu, "Kurultayımızda aday olmama konusundaki kararım kesindir" açıklamasını yaptı.

Netdusunce.com
Akşener son noktayı koydu!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamayla, partisinin olağanüstü kurultayında aday olmayacağını bildirdi.

İşte Akşener'in mesajları:

Değerli dava arkadaşlarım, Kurultayımızda aday olmama konusundaki kararım kesindir. Partimizin yoluna yeni bir yönetim ile devam etmesinin, hem partimizin kurumsallaşma sürecini tamamlayabilmesi, hem de önümüzdeki yerel seçimlerde geleceğinden emin olduğum başarılı sonuçlar için önemli bir ilk adım olduğu kanaatindeyim. Kuruluşumuzun daha ilk gününden itibaren karşılaştığımız tüm engellemelere rağmen partimiz Türk siyasetinde önemli bir yer edindi. Bayrağı devralacak arkadaşlarımın partimizi çok daha ileriye taşıyacaklarına güvenim tamdır. Tüm arkadaşlarımı partimizin önündeki kurultay sürecine ve partimizin geleceğine yön verecek yeni yönetimini belirlemeye odaklanmaya davet ediyorum. Şimdiden aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Saygılarımla."

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 18:26

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER