AK Partili Gündoğdu son tahminleri açıkladı

Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin 2'nci tura kalma ihtimalinin olmadığını belirten Gündoğdu, son tahminlerin AK Parti olarak yüzde 63 bandının altında olmadığını, Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nde de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yüzde 70 bandında olduğunu söyledi.

AK Partili Gündoğdu son tahminleri açıkladı

Altaş Tv'ye konuk olan ve Haber Müdürü Gökhan Gül'ün sorularını yanıtlayan AK Parti Ordu Milletvekili ve 27'nci Dönem Milletvekili adayı Metin Göndoğdu, seçim öncesi son tahminleri açıkladı. Herkesin durumunun farkında olduğunu belirten Gündoğdu, "Cumhurbaşkanımıza 15 Temmuz'da olduğu gibi 24 Haziran'da da sahip çıkacaklarını her fırsatta söylüyor" diye konuştu.

Özellikle seçim çalışmaları kapsamında sahayı çok iyi gördüğünü dile getiren Gündoğdu, "Sahayı çok iyi görüyorum. AK Parti olarak şu anda en az yüzde 63 bandının altında değiliz. Cumhurbaşkanımız da yüzde 70 bandında, öyle görüyorum. Bu şekilde devam ederse Allah'ın izniyle inşallah 24 Haziran akşamı sandıklardan tekrar AK Parti'nin güçlü bir şekilde bu ülkeyi yönetme iktidarı ortaya çıkacaktır, sandıktan Cumhur İttifakı çıkacaktır diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 02:15
SIRADAKİ HABER