Ak Parti'de heyecanlı bekleyiş!

AK Parti Ordu İl Teşkilatı'nın 14 Şubat'ta Olağan İl Kongresi yapılacak. Kongreye Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu da katılacak. Kongrede hedef, tek listeyle çıkmak. Peki Ak Parti Ordu İl Başkanı kim olacak?

Ak Parti'de heyecanlı bekleyiş!
ORDU - Ak Parti Ordu İl Başkanlığı'na seçilecek isim için geri sayım başlarken, Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'yla yapılan ilk mülakatın ardından İl Başkan adaylarının sayısı da 4'e düştü. Ak Parti eski Merkez İlçe Başkanı Uğur Çelenk ve Halit Tomakin'in yanı sıra, Başbakan Numan Kurtulmuş'a yakınlığıyla bilinen eski Has Parti Ordu İl Başkanı Mustafa Kemal Şahin, ve Ak Parti Ordu İl Başkanlığı eski yönetim kurulu üyelerinden Aşkın Baş Ankara'ya gidecek.

Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, il başkanının kim olacağı noktasındaki nihai kararı Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun vereceğini açıkladı. Belirlenen 4 isim, bugün ya da yarın (30 Ocak) Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte birebir yapacakları görüşmenin sonrasında Ordu İl Başkanı'nın kim olacağı da netlik kazanmış olacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 15:58

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER