Ak Parti İl Başkanı istifa etti!

AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, Milletvekili aday adayı olabilmek için partideki görevindin istifa etti. Akyol, 9 Şubat 2011'den itibaren Ak Parti Ordu İl Başkanı olarak görev yapıyordu.

Ak Parti İl Başkanı istifa etti!
ORDU - Ak Parti İl Başkanlığı binasında düzenlenen ve 5.Olağan Kongre'ye hazırlık toplantısında konuşan Ak Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini duyurdu.

9 Şubat 2011'de Ak Parti Genel Merkezi tarafından İl Başkanı olarak atanan ve bu süreçten sonra yaklaşık 4 yıldır bu görevini sürdüren Hüseyin Akyol, "4 yılda üç seçim geçirdik. Arkadaşlarımızla beraber, başarılarla dolu bir dönem. Çok büyük başarılara imza attık. Ordu tarihine altın harflerle yazılacak işler yaptık. Önümüzdeki seçimlerde, milletvekili aday adayı olmayı tüm arkadaşlarımızla yaptığımız istişareler sonrası düşündük. Ak Parti olarak amacımız daha güzel ve gelişmiş bir Ordu, daha güçlü bir ülke. Bunun için  durmadan, yorulmadan çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, partimize emeği geçmiş tüm dostlarımıza ve bize desteklerini her geçen gün arttırarak devam ettiren tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 22:17

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER