AK Parti'den örnek dayanışma

AK Parti Ordu İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim çalışmalarında kullanılmak üzere Ziraat Bankası'ndaki ilgili kampanya hesabına katkıda bulunarak örnek bir dayanışma sergiledi. AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, katılımın yoğunluğundan oldukça memnun kaldığını söyledi.

AK Parti'den örnek dayanışma

AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve parti yöneticileri, Ziraat Bankası önünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek olmak amacıyla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek amacıyla açılan ilgili hesaba katkıda bulunan partililer, banka önünde de kısa bir açıklama yaptı. AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, "Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, AK Parti'mizin Cumhurbaşkanı adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a seçim kampanyasınrda kullanılmak üzere maddi anlamda teşkilat olarak destek olmak amacıyla Ziraat Bankası'nda bir araya geldik. Miktardan ziyade, bizim açımızdan katılımın yoğunluğu önemliydi. Genel arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş da, "Cumhurbaşkanı adayımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a seçim kampanyasına destek için teşkilât olarak Ziraat Bankası'ndan yardımımızı yaptık" dedi.  

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 01:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER