AK Parti'den o Başkan'a sert tepki!

ORDU'nun Gürgentepe ilçesinde Belediye Başkanı AK Partili Yaşar Şahin ile belediye çalışanı ve şehit yakını kadın personel arasında yaşanan olaylara kendi partisinden, AK Parti Genel Merkezi'nden sert tepki geldi. AK Parti MKYK üyesi Burhan Sakallı, kendisini 'kumpas' sözleriyle savunan Belediye Başkanı Şahin'e, "Bir kadına davranışın son derece kaba, son derece çirkin ve hiçbir şekilde kabul edilemez bir davranış" diyerek tepki gösterdi.

AK Parti'den o Başkan'a sert tepki!

Gürgentepe Belediye Başkanı AK Partili Yaşar Şahin'in belediye çalışanı ve şehit yakını kadın personeline ağır sözler sarfederek hakaretlerde bulunmasına ilk tepki, Başkan Şahin'in kendi partisinden geldi. AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyesi Burhan Sakallı, Gürgentepe Belediye Başkanı AK Partili Yaşar Şahin'e hiç beklenmedik bir tepki gösterdi ve sert bir dille eleştirdi.

AK PARTİLİ SAKALLI: "KABA, ÇİRKİN VE KABUL EDİLEMEZ"

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Burhan Sakallı, "Sayın Başkan, bir hemşehrine, bir çalışanına ve bir kadına davranışın son derece kaba, son derece çirkin ve hiçbir şekilde kabul edilemez bir davranış. Biz 'gönül belediyeciliği' derken sizin yaptığınız; gönül kırmak, insan kırmak" ifadelerini kullandı.

Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin, sosyal medyaya sızan o görüntüler karşısında kendini savunmuş, 2 yıl önce yaşandığını belirterek "Bana yapılmış açık bir kumpas" ifadelerini kullanmıştı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2021, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER