AK Parti'den istifa etti MHP'ye geçti

AK Parti'den Çamaş Belediye Başkan Aday adaylığını açıklayan Mahmut Ayparçası, hem aday adaylığını geri çekti, hem de partisinden istifa ederek MHP'den Çamaş Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

www.netordu.com
AK Parti'den istifa etti MHP'ye geçti

2004-2009 yılları arasında AK Parti'den Çamaş Belediye Başkanı seçilen Mahmut Ayparçası, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için bir kez daha AK Parti'den aday adaylığı müracaatında bulundu. Ancak Ayparçası, açıklamadığı bir sebepten ötürü aldığı ani bir kararla hem AK Parti'den aday adaylığını geri çekti, hem de Ak Parti'den istifa etti.

"BAHÇELİ TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR"

Ayparçası, bu karanının ardından Ankara'ya MHP Genel Merkezi'ne giderek Çamaş Belediye Başkan Aday adaylığı başvurusu yaptı. Kendisiyle birlikte MHP'den aday adayı sayısının 4'ü yükseldiği Çamaş'ta Mahmut Ayparçası sosyal medya hesabından "MHP Genel Merkezi'nde aday adaylığı müracaatımı yaptım. Bir kapı kapanırse, Allah daha hayırlı bir kapı açar. Niyetim Çamaş'a hizmet etmektir. Niyet hayır, akibet hayır. Durmayacağız, yolumuza devam edeceğiz. MHP bizim eski değil, eskimeyen partimiz. Çok değerli lideri Sayın Devlet Bahçeli Türkiye'nin sigortası bir devlet adamıdır." açıklamasını yaptı.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER