AK Parti'de 'vefa' buluşması

AK Parti Altınordu İlçe Başkanlığı seçimler öncesinde tüm üyelerinin davet edildiği yemekli bir buluşma organize etti. Yemeğe AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş da katıldı.

AK Parti'de 'vefa' buluşması

AK Parti Altınordu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve onur konuğunun İstanbul Milletvekili Mehmet Ataş'ın olduğu yemeğe Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, İl Başkan Halit Tomakin, Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte çok sayıda partili katıldı. 

Açış konuşmasını ev sahibi sıfatıyla yapan Altınordu İlçe Başkanı Dursun Kurucu katılan tüm misafir ve üyelere teşekkür ederken, Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören de, "Tarihimizden üstlendiğimiz misyonumuz gereği bizler bu inanç ve kararlılıkla yürüdükçe Allah'ın izniyle 'Vizyon Dünya Kenti' Ordu'muzu hak ettiği yerlere birlikte taşıyacağız" diye konuştu. 

AK Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler de konuşmasında, "Davamıza gönül vermiş olan hemşerilerimiz ile bir araya geldik. Emeği geçenlere ve katılım sağlayan herkese teşekkür ederim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 19:25

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER