AK Parti Ordu Milletvekili ve Milli Eğitim eski Bakanı Prof.Dr.Mahmut Özer'in bugünkü durağı Perşembe ilçesi oldu. Seçim vaatleri arasında Perşembe'ye bir söz verdiğini dile getiren Özer, bu sözünü yerine getireceğini açıkladı.

Perşembe'ye giden AK Parti Ordu Milletvekili ve Milli Eğitim eski Bakanı Prof.Dr.Mahmut Özer, Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan'dan ilçedeki çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Perşembe'ye yapılması planlanan Perşembe 90 Yataklı Uygulama Oteli'nin yapılacağı arsaya giden Özer, Başkan Tandoğan ile birlikte yerinde incelemelerde bulundu. Başkan Tandoğan, "Sayın Bakanım sizi Perşembe'de görmekten ziyadesiyle çok memnum olduk, mutlu olduk. Sayın Bakanımız seçim öncesi Perşembe'ye gelmişti ve bir takım sözler vermişti. Şu anda da bu sözlerin takipçisi olduğunu bize burada ispat etti. Bu işin bir an önce yapılması için hızlandırılması anlamında yerinde gördü ve inceledi. Biz de bu anlamda çok mutlu olduk. Buraya yapılacak olan 90 yataklı uygulama oteli, Perşembe'mize çok büyük bir katkı sağlayacak. Perşembemiz turizm anlamında yol alıyor, ilerliyor. Biz de bundan dolayı mutlu oluyoruz. Çünkü Perşembemiz yaşanabilir ilçeler içinde ilk 10'da olan bir ilçe. Bunu daha ileriye taşımak için Sayın Bakanımızla birlikte elimizden gelen her türlü imkan için çaba sarfediyoruz" dedi.

PROJE İHALESİ BİTTİ

AK Parti Ordu Milletvekili Özer de yaptığı açıklamada, "Perşembe'de Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Oradaki çalışmaları değerlendirme imkanımız oldu. Şimdi de, seçim sürecinde söz vermiş olduğumuz 90 yatak kapasiteli uygulama otelinin inşaatının yapılacağı mekandayız. Biraz önce arkadaşlardan da bilgi aldık, proje ihalesi gerçekleşti. İnşallah yakın zamanda da inşaat ihalesi gerçekleşip hızlı bir şekilde Perşembe'mize bu uygulama otelini kazandırmış olacağız. Ben kıymetli Belediye Başkanımıza ve değerli ekibini teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Lideri Dervişoğlu'nun ilk ziyareti memleketine İYİ Parti Lideri Dervişoğlu'nun ilk ziyareti memleketine

AK Parti Ordu Milletvekili Prof.Dr.Mahmut Özel'e Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan'ın yanı sıra Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan Soydan, AK Parti Perşembe ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili eşlik etti. 

Editör: Haber Merkezi