Ordu'nun Perşembe ilçesinde 1 Nisan sabahına hazırlanan AK Parti Perşembe Belediye Başkan Adayı Cihat Albayrak, bugününü Yalıköy'de geçirdi.

010324 2 D

Dün Eledere Şelalesi ile ünlü Soğukpınar Mahallesi'nin bağrına bastığı Albayrak, bugün de Yalıköylüler'in arasına karıştı, kimisiyle çay içip sohbet etti, kimisinden de Yalıköy Mahallesi'nin sorunlarını dinledi. "Perşembe sevdamızın sınırları yok" diyen Albayrak, "Dün Altınordu'da kıymetli hemşerilerimiz, esnaflarımızı ziyaret ederek çalışmalarımızı anlattık. Hoş sohbetleri ve destekleri için kendilerine teşekkür ederim. Akşam saatlerinde Soğukpınar Mahallemizdeydik. Eledere Şelalesi ile ziyaretçilerini büyüleyen Soğukpınar Mahallemizin sakinlerine çalışmalarımızdan, projelerimizden, mahallemizin mevcut sorunlarına karşı çözüm yollarımızdan bahsettik. Hep söylediğimiz gibi Perşembe’mizin tüm dinamikleriyle ortak akılla şehrimizi yönetecek ve geleceğini planlayacağız" ifadelerini kullandı.

010324 2 C

Ordu'da son 1 ayda 39 kişi boğulmaktan kurtarıldı Ordu'da son 1 ayda 39 kişi boğulmaktan kurtarıldı

YALIKÖY'DE HALK SOKAKLARA DÖKÜLDÜ

Bugün de Türkiye'nin en bakir kıyılarına sahip bölgelerden biri olan Perşembe'nin Yalıköy Mahallesi'ni ziyaret eden Albayrak, "Ordu'muzun her bir ilçesinde bulunan Perşembeli hemşehrilerimizle, esnaflarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Bugün de deniz ve doğanın buluştuğu Yalıköy'de hemşehrilerimizle bir araya gelerek sohbet ettik, güldük, eğlendik, Yalıköy'ün sorunlarını tek tek not alarak yapacağımız çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk" ifadelerini kullandı.

010324 2 O

Editör: Haber Merkezi