Ordu Ticaret ve Sanayi Odası'nda geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerin ardından tarihi bir destek alan Adil Levent Karlıbel, 28 Ekim'de gerçekleştirilen Meclis Toplantısı'nda da 60 üyeden 58'inin oyuyla Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak seçilmişti.

Karlıbel, mazbatasını da alarak bugünden itibaren resmen görevine başladı. Ordu Adalet Sarayı'nda yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düzenlenen törenle mazbatasını alan Karlıbel, "Ordu Ticaret ve Sanayi Odası'nın değerli üyeleri, arkadaşlarım, dostlarım ve saygıdeğer  Ordulular. Yaklaşık bir yıl önce hiçbir siyasi aidiyet kaygısı taşımadan herkesi kucaklayarak 'hevesi olanlar değil hedefi olanlarla' yola çıktığımız 22 Ekim 2022 OTSO seçimlerinde 27 meslek grubunun hemen tümünü kazanan ekibimi ve şahsımı gösterdiğiniz inanılmaz desteğinizle onurlandırdınız. 28 Ekim 2022 günü gerçekleşen OTSO Başkanlık Seçiminde ise 60 meclis üyemizin geçerli 58'inin oyunu alarak OTSO Yönetim Kurulu Başkanı seçildim. Bir yandan şahsıma gösterdiğiniz bu güven ve teveccühün haklı gururunu yaşarken diğer yandan üzerime yüklediğiniz sorumluluğun ağırlığını hücrelerimde hissediyorum. "Gelişen ve Büyüyen Ordu Sevdası" ülküsü ile hizmet vereceğimiz görevimize mazbatamızı alarak bugün resmen başladık. Görev süremiz boyunca şehrimizin her kurum ve ferdi ile el ele tutuşarak verdiğimiz sözlerin arkasında duracak, hedeflerimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

Karadeniz'e yine 'toz fırtınası' geliyor Karadeniz'e yine 'toz fırtınası' geliyor

Karlıbel, herkesten desteğini sürdürmesini isteyerek "Allah bizlere kentimize kalıcı eserler bırakmayı, gönüllere dokunmayı, güzel hatırlanmayı ve mahcup olmadan görev bırakmayı nasip etsin" dedi. 

Editör: TE Bilisim