Misli.com 3. Lig 1. Grup 19'ncu Haftası'nda Çankaya Futbol Kulübü'nün konuğu olacak olan Fatsa Belediyespor kafilesi, Kırıkkale sınırlarında trafik kazası geçirdi. 

Kazayı yara almadan atlatan 33 kişilik kafilenin Ankara'ya ulaşması için ilk yardım elini Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, "Kazayı duyar duymaz harekete geçtik" diyerek araç temin etti. Yarın saat 13:00'de Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı'ndaki Çankaya Futbol Kulübü müsabasakı sonrası Ordu'ya dönüş için de bu kez Orduspor kolları sıvadı. 

Orduspor Kulüp Başkanı Savaş Şimşek, kendi kulüp otobüslerini Fatsa Belediyespor kafilesini almak üzere Ankara'ya gönderdi. Orduspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Fatsa Belediyespor'un yaşadığı talihsiz kaza sonuçu mağduriyetlerini giderebilmek, birlik ve beraberliğimizi göstermek adına kulüp otobüsümüz Fatsa Belediyespor kafilesini sağ salim Fatsa'ya ulaştırmak için yola çıkmıştır" açıklaması yapıldı. 

BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ

Orduspor'un uzattığı bu dayanışma eline ise Fatsa Belediyesporlu taraftarlar ise sosyal medya hesabından "Büyük Orduspor" diyerek teşekkür etti. 

Editör: TE Bilisim