Ordu'da iş dünyasının önde gelen isimlerinden Emin Poyraz hayatını kaybetti. Poyraz'ın ani vefatı dost ve yakınlarını da büyük üzüntüye boğdu.

Dünya şokta! İbrahim Reisi hayatını kaybetti! Dünya şokta! İbrahim Reisi hayatını kaybetti!

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun'un da ablasının eşi olan Poyraz, otomotiv ve fındık sektöründe faaliyet gösteren önemli isimlerden biriydi. Üç çoçuk babası olan Emin Poyraz bugün Altınordu Ulu Camii'de öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Akoluk Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

CHP'Lİ TORUN: "TOPRAK İNCİTMESİN"

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun yayınladığı taziye mesajında, "Ablam Yeşeren Poyraz'ın sevgili eşi, eniştem  Emin Poyraz'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygıdeğer büyüğümüze Allah'tan rahmet diliyorum. 
Toprak incitmesin" ifadelerini kullandı. 

180424 3C

MHP'Lİ ŞANLITÜRK: "BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ"

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk de Poyraz Ailesi'ne taziye ziyaretinde bulundu. Şanlıtürk yayınladığı taziye mesajında "CHP Ordu Milletvekili Sayın Seyit Torun'un kıymetli eniştesi, ilimizin sevilen İş insanlarından Emin Poyraz'ın vefatı nedeniyle ailesine ve yakınlarına taziye ziyaretinde bulunduk. Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz" dedi.

BARO BAŞKANI SİBEL TORUN: "NE ACI BİR GÜN"

Ordu Baro Başkanı Avukat Sibel Torun da yayınladığı taziye mesajında, "Bugün ne acı bir gün!! Üst üste gelen ölum haberleri sarstı bizi. 
Ailemizin büyüğü, değerli abimiz Emin Poyraz'ı kaybettik. Onu hep güleryüzü ile hatırlayacağım. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi