Ordu Valisi Muammer Erol yaptığı yazılı açıklamada Tokat'a geçmiş olsun dileklerini iletti. Vali Erol, "Tokat'ta meydana gelen 5.6 şiddetindeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Allah ülkemizi daha büyük felaketlerden korusun" ifadelerini kullandı.

AK Parti Ordu Milletvekili İbrahim Ufuk Kaynak, "Tokat'ta meydana gelen ve Ordu'muzda da hissedilen deprem nedeniyle tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü afetten korusun" açıklamasını yaptı.

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun da yaptığı yazılı açıklamada, "Tokat, Sulusaray merkezli, memleketim Ordu ile birlikte çevre illerde yoğun olarak hissedilen 5.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" mesajını paylaştı.

CHP Ordu Milletvekili Dr.Mustafa Adıgüzel de sosyal medya mesajında, "Tokat Sulusaray'da yaşanan ve Ordu ve çevre illerden de hissedilen 5.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen herkese büyük geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.  

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk de paylaştığı mesajında, "Merkez üssü Tokat/Sulusaray'da meydana gelen ve şehrimiz Ordu ile birlikte çevre illerde de hissedilen 5.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, can ve mal kaybı yaşanmamasını temenni ediyoruz. Cenab-ı Allah ülkemizi ve milletimizi tüm felaketlerden muhafaza eylesin" ifadelerini kullandı.

Ünye-Akkuş-Niksar Karayolu için sevindiren haber Ünye-Akkuş-Niksar Karayolu için sevindiren haber

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, "Merkez üssü komşu ilimiz Tokat'ın Sulusaray ilçesi olan, ilimizde de hissedilen 5.6 büyüklüğündeki depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Ordu'muzda olumsuz bir durum yoktur. Allah ülkemizi ve milletimizi afetlerden korusun" dedi.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı da paylaştığı mesajında, "Tokat'ın Sulusaray ilçesi yakınlarında meydana gelen 5.7 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum" ifadelerini kullandı.    

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar da yaptığı yazılı açıklamada, "Geçmiş olsun Tokat. Tokat'ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki depremi şehrimizde de hissettik. Deprem'den etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü bela ve afetlerden korusun" dedi.

Editör: Haber Merkezi