Ordu Asayiş ve Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından 9 yeni araç daha Ordu İl Emniyet Müdürlüğü'nün araç filosuna eklendi. 

AFAD Ordu İl Müdürlüğü'nde değişim AFAD Ordu İl Müdürlüğü'nde değişim

Dernek, 2024 yılı içerisinde toplam 35 aracı İl Emniyet Müdürlüğü hizmetine kazandırmış oldu. İl Emniyet Müdürlüğü'ndeki hibe törenine Ordu Valisi Muammer Erol, İl Emniyet Müdürü Atilla Aksoy, Ordu Asayiş ve Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme Derneği Başkanı Ahmet Aydın, dernek yöneticileri, emniyet mensupları ve davetli mahalle muhtarları katıldı.

Törende konuşan Vali Muammer Erol, Ordu Asayiş ve Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği'ne teşekkür ederek, bu yıl içerisinde toplam 35 yeni aracın emniyet hizmetlerinde kullanılmak üzere hibe edilmesinin başarılı bir çalışma olduğunu söyledi.  

090724 1B

Vali Erol, "İnşallah derneğimizin emniyet hizmetlerinin kolaylaştırılması yönündeki gayret ve çabalarına şehrimizin insanlarının da sahip çıkmasını beklediğimizi buradan bir kez daha ifade edelim. Emniyet hizmetleri şehrimizde güvenliğin, asayişin sağlanması noktasında çok başarılı bir seviyede götürülüyor. Bu başarının devam ettirilmesi ve daha da iyileştirilmesi bu hizmetin sunulmasında kullanılan aracın, gerecin, ekipmanın donanımı ve niteliğiyle doğru orantılıdır. Dolayısıyla en basitinden asayiş hizmetlerinde daha iyi bir seviye ve daha güvenli, huzurlu bir şehir istiyorsak en azından ekip sayımızı arttırmak ve onların hareket kabiliyetini genişletmek zorundayız. Bu yeni 9 aracımız bu manada ciddi bir önem ifade ediyor" diye konuştu.

Tören, Ordu Asayiş ve Güvenlik Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne hibe edilen 9 aracın tanıtımı ve hareket etmesiyle sona erdi.

030724 6E

Editör: Haber Merkezi