Ordu'nun Perşembe ilçesine bağlı Efirli Mahallesi'nde uzun yıllardır hizmet veren aquapark, bu kez bir facianın yaşanmasına neden oldu.

Havuza giren 8 yaşındaki kız çocuğu su parkında elektrik akımına kapıldı. Durumu farkeden işletme sahibi 48 yaşındaki Mustafa Kemal Günay, akıma kapılan küçük çocuğu kurtarmak için çabalarken bu kez kendisi de akıma kapıldı. 

Bu sırada vatandaşlar durumu 112 Acil Servis'e bildirdi. Çevredeki vatandaşların yardımıyla havuzdan çıkarılan 8 yaşındaki küçük kız çocuğu ve işletme sahibi Mustafa Kemal Günay, 112 Acil Servis ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından hastaneye sevk edildi. 

Ordu Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan Mustafa Kemal Günay, burada da yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 8 yaşındaki küçük kız çocuğu ise önce Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne oradan da Samsun'daki özel bir hastaneye sevk edildi. 

O sağanak yağışlar Giresun'u vurdu! O sağanak yağışlar Giresun'u vurdu!

Küçük kız çocuğunun da durumunun ağır olduğu öğrenilirken, aquapark kapatıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı. 

Editör: Haber Merkezi