Bakan Yerlikaya'dan çok sert açıklamalar! Bakan Yerlikaya'dan çok sert açıklamalar!

Ordu güne İkizce'den gelen feci bir trafik kazası haberiyle uyandı. İkizce'de bir aracın dere yatağına yuvarlanması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

Feci kaza sabah saat 07:55 sıralarında meydana geldi. İkizce ilçesine bağlı Devecik Mahallesi Çandır Yolu üzerinde henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı bir araç dere yatağına yuvarlandı. Kazaya ilişkin yazılı bilgilendirmede bulunan Ordu Valiliği Basın ve Halklka İlişkiler Müdürlüğü "Tek taraflı kaza ihbarının alınması üzerine olay yerine 4 ayrı 112 Acil Servis istasyonundan sağlık ekipleri yönlendirilmiştir. 2 vatandaşımız olay yerinde, 1 hamile 8 aylık bebeği ile birlikte kaldırıldığı Ünye Özel Çakırtepe Hastanesi'nde hayatını kaybetmiştir. Araç içerisinde bulunan 2 vatandaşımız da yaralı olarak kurtarılarak Ünye Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde tedavi altına alınmıştır" ifadelerini kullandı. 

Kazaya ilişkin soruşturma başlatıldığını belirten Ordu Valiliği Basın ve Halklka İlişkiler Müdürlüğü "Kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz" temennisinde bulundu. 

Editör: TE Bilisim