AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer'in ilk durağı İçişleri Bakanlığı oldu. Süleyman Soylu'dan boşalan İçişleri Bakanlığı makamına atanan Ali Yerlikaya'yı ziyaret eden Özer, daha sonra da Adalet Bakanı ve Bartın eski Milletvekili Yılmaz Tunç'u ziyaret ederek "Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç'u ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Nazik misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Ordu'da emniyet filosuna 9 yeni araç daha Ordu'da emniyet filosuna 9 yeni araç daha

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır'ı da ziyaret eden Özer, "Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mehmet Fatih Kacır'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Nazik misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer'in son durağı ise Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı oldu. Bakan Mehmet Özhaseki'yi ziyaret eden Özer, "Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki'yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Nazik misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Editör: TE Bilisim