Ordu eski milletvekili Sefer Koçak'ın eşi Sebahat Koçak, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Koçak'ın cenazesi 7 Mayıs 2024 Salı günü öğle namazının ardından Bahçelievler Mahallesi'ndeki Ulu Camii'de kılınacak olan cenaze namazının ardından Bayadı Mahallesi'ndeki aile kabristanlığında toprağa verilecek. 

TAZİYELER

CHP Ordu Milletvekili Dr.Mustafa Adıgüzel, eski milletvekili Sefer Koçak'ın eşinin ölümüne ilişkin taziye mesajı yayınladı. Adıgüzel, "Önceki dönem Anavatan Partisi Ordu Milletvekilimiz kıymetli büyüğümüz Sefer Koçak'ın eşi Sebahat Koçak'ın vefatını üzüntü ile öğrendim. Kendisi hem Sefer abinin başarılı siyaset ve iş hayatının en büyük destekçisi hem de sosyal duyarlılığı ile yüksek bir sivil toplum örgütçüsü yardımseverdi. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum" ifadelerini kullandı.

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun da paylaştığı taziye mesajında, "21. Dönem Ordu Milletvekilimiz Sefer Koçak'ın değerli eşi Sebahat Koçak'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Vekilimizi eşinin vefat ettiği hastanede ziyaret ederek taziye dileklerimizi ilettik. Merhumeye Allah'tan rahmet, başta vekilimiz olmak üzere tüm aileye ve yakınlarına başsağlığı  diliyorum.
Mekânı cennet olsun" dedi.

Başkan Tören gündüz sahada akşamları komşularda Başkan Tören gündüz sahada akşamları komşularda

Netordu.com Ailesi olarak bizler de merhume Sebahat Koçak'a Allah'tan rahmet ve mağfiret, başta Ordu eski Milletvekili Sefer Koçak olmak üzere kederli ailesi, dost ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. 
 

Editör: Haber Merkezi