Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Güler mesajında, yeni yılda da Ordu’yu daha ileriye taşıyacaklarını belirterek, "2024 yılında da amacımız; Ordu’muzu her yönüyle gelişmiş, tarım, turizm, sanayi ve lojistik altyapısıyla hedeflenen yerlere ulaşmış, eğitim, sağlık, bilişim ve yeni nesil alanlarda önemli bir merkez haline
gelmiş, kültür ve sanatta adından sıkça söz ettiren bir il haline getirmek olacaktır" dedi.
 
Başkan Güler, mesajında ayrıca Türkiye’nin ikinci yüzyılının başlangıcı olan 2024 yılının tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesi temennisinde de bulundu.
 
2024 yılında da Ordu’yu her alanda daha ileriye taşıyacak yatırımlara imza atmak için durmaksızın çalışacaklarını dile getiren Başkan Güler, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Hayatımızda bıraktığı acı ve tatlı hatıraların yanı sıra kazanımlaryla gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz. Her yeni yıl, umut dolu güzel yarınlara, yeni hedeflere ve mutlu, huzur dolu ve müreffeh yarınlara ulaşmamız için bizlere taze başlangıçlar ve yepyeni fırsatlar sunmaktadır.

TEDES gitti EDS geldi! Ordu'da 1 Haziran'dan itibaren başlıyor! TEDES gitti EDS geldi! Ordu'da 1 Haziran'dan itibaren başlıyor!

Bizlerde geride bıraktığımız 2023 yılında altyapıdan üstyapıya, tarımdan turizme, teknolojiden enerjiye her alanda sürdürülebilir ve yenilikçi çalışmalarla Ordu’yu daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalıştık. 2023 yılında yine ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyayı yasa boğan asrın felaketinde depremin yaralarını hep birlikte sardık, sarmaya da devam ediyoruz. Bizler hayata geçirdiğimiz tüm çalışmaların merkezine; vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmeyi, huzur ve güven içerisinde yaşamalarını alırken ilimizde ise tarımdan turizme, teknolojiden enerjiye her alanda çeşitliği arttırmayı koyduk.

Şimdi ise yeni bir yıla merhaba diyoruz. 2024 yılında da amacımız; Ordu’muzu her yönüyle gelişmiş, tarım, turizm, sanayi ve lojistik altyapısıyla hedeflenen yerlere ulaşmış, eğitim, sağlık, bilişim ve yeni nesil alanlarda önemli bir merkez haline gelmiş, kültür ve sanatta adından sıkça söz ettiren bir il haline getirmek olacaktır. Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek Orduluların çıkarı ve yararı doğrultusunda sosyal belediyecilik çalışmalarımızla da çıtayı daha da yukarı taşıyacağız. Bunu da hep birlikte, istişare içerisinde, birliğimiz, beraberliğimiz ve sevgimizle gerçekleştireceğiz.

Bu vesile ile Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci yüzyılının başlangıcı olan 2024 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm halkımızın ve çalışma arkadaşlarımın yeni yılını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım."

Editör: Haber Merkezi