AK Parti eski Grup Başkanvekili ve Ordu eski Milletvekili Eyüp Fatsa'nın kızı Zehra ve Enes Alp çiftinin nikahında Ordu siyasetine damga vurmuş isimler bir araya geldi. 

Ordu'da 'KUYU-3' operasyonu! 12 kişiye gözaltı! Ordu'da 'KUYU-3' operasyonu! 12 kişiye gözaltı!

Anlamlı günde nikahta daha çok nikaha katılanların konuşulduğu törenin ev sahipliğini AK Parti eski Grup Başkanvekili ve Ordu eski Milletvekili Eyüp Fatsa yaparken, CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun ve MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk'ün yanı sıra AK Parti Ordu eski Milletvekili ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Ordu eski Milletvekili Ayhan Yılmaz, AK Parti Ordu eski Milletvekili ve İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, AK Parti Ordu eski Milletvekili Şenel Yediyıldız ve MHP Ordu eski Milletvekili Rıdvan Yalçın törene katılan isimler arasında yer aldı.

 

BAŞKAN KİBAR "SİYASİ DEĞERLERİMİZ" DEDİ
 
Nikahı, Fatsa Belediye Başkanı AK Partili İbrahim Etem Kibar kıyarken "Bugün, 21, 22 ve 23. dönem Ordu Milletvekilimiz Eyüp Fatsa'nın sevgili kızı Zehra ve Enes Alp'in nikah akdini Ordu'muza hizmet etmiş ve etmeye devam eden siyasi değerlerimizin şahitliğinde  gerçekleştirdik. İki güzel insanın hayatlarını birleştirdiği bu özel ana tanıklık etmekten dolayı büyük mutluluk duyduk. Rabbim, bu yeni başlangıçlarına sonsuz mutluluk ve başarı versin. Çiftimize hayat boyu sürecek mutluluklar dileriz" ifadelerini kullandı. 

Editör: TE Bilisim