Ordu siyaseti, çok ender görülen bir ziyarete sahne oldu. MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk, beraberinde partisinin İl ve İlçe teşkilatı yöneticileriyle birlikte Altınordu Belediye Başkanı CHP'li Ulaş Tepe'ye 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN TEPE'DEN TEŞEKKÜR GELDİ

Ziyarete ilişkin olarak her iki isim de sosyal medya hesapları olan X Platformu'ndan paylaşımda bulundu. Altınordu Belediye Başkanı Ulaş Tepe, ev sahibi sıfatıyla ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "MHP Ordu Milletvekili Sayın Naci Şanlıtürk, MHP Ordu İl Başkanı Sayın Mehmet Özçelik, Altınordu İlçe Başkanı Sayın Dinçer Kurucu, İl Kadın Kolları Başkanı Sayın İrem Gürsoy Yıldız, Altınordu Belediyesi Meclis Üyeleri Sayın Sezer Şentürk ve Sayın Caner Yıldız misafirimiz oldular. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

200924 2C

Ziyarette Başkan Tepe'ye Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Akdeniz ve Bahadır Baş da eşlik etti. 

Kaza kurbanı genç doktor son yolculuğuna uğurlandı Kaza kurbanı genç doktor son yolculuğuna uğurlandı

MHP'Lİ ŞANLITÜRK: "HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNE GİTTİK"

MHP Ordu Milletvekili Naci Şanlıtürk ise açıklamasında, İl Başkanımız Sayın Mehmet Özçelik, İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın İrem Gürsoy Yıldız, Altınordu İlçe Başkanımız Sayın Dinçer Kurucu, Altınordu Belediyesi Meclis Üyelerimiz Sayın Sezer Şentürk ve Sayın Caner Yıldız ile birlikte 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Altınordu Belediye Başkanı seçilen Sayın Ulaş Tepe'ye hayırlı olsun ziyaretine giderek istişarelerde bulunduk. Cenab-ı Allah seçilen tüm belediye başkanlarımıza hayırla hizmet etmeyi nasip etsin" ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi