Tv52'den İstanbul'da görkemli açılış!

ORDU'da uydudan yayın yapan ilk televizyon kanalı olma özelliğiyle 20 yılı aşkın bir süredir kesintisiz yayınlarını sürdüren Tv52'nin İstanbul Ümraniye'deki stüdyolarının açılışı yapıldı. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un da katıldığı açılış töreni oldukça kalabalık ve görkemli geçti.

Tv52'den İstanbul'da görkemli açılış!
İSTANBUL - Ordu'nun en çok izlenen televizyon kanalı olan Tv52, İstanbul Ümraniye'deki yeni stüdyo ve ofislerini törenle hizmete açtı. Açılışa, Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Ak Parti Ordu milletvekilleri Oktay Çanak, Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Tv52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, Ordululardan aldıkları destekle büyüdüklerini söyledi. Akçay, "Tv52'yi devraldığımızda 13 kişilik kadromuzu bugün yaklaşık 40 kişiye çıkardık. Artık İstanbul'da da yaşayan Orduluların sesi olacağız" diye konuştu. Törende ORDEF Başkanı Ali Çelik, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş da birer konuşma yaptı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2016, 01:13

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER