TV52'de yeni yayın dönemi!

ORDU'nun ilk kurulan ve uydudan yayın yapan ilk yerel televizyonu olan Tv52, yeni yayın dönemine başlıyor. Tv52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, sosyal medya hesabından "Haddini bilen ama ulusallarla yarışan bir kanal" mesajı verdi.

TV52'de yeni yayın dönemi!
ORDU - Bir süre önce el değiştiren ve Ordulu iş adamı İsa Akçay tarafından satın alınan Ordu'nun ilk yerel televizyon kanalı Tv52, 2015'in ilk başlarındaki yeni yapılanmasının ardından yeni yayın dönemine de başlıyor. Tv52 Yönetim Kurulu Başkanı İsa Akçay, yeni yayın dönemiyle ilgili ilk mesajını sosyal medya hesabından verdi. Akçay, "Ve nihayet başlıyoruz. Pazartesi, Gündemin Sesi ile Tv52 yüzde 70-80 hazır olarak yeni yayın dönemine başlıyor. Haddini bilen ama ulusallarla yarışan bir kanal olması ve mutlu memnun bir izleyici kitlesi olması dileğiyle Ordumuza ve ülkemize hayırlı olsun" mesajını paylaştı. 

Özellikle teknik alt yapıda yapılan son değişiklikleri de Twitter hesabından paylaşan Akçay, "Çok daha kaliteli bir yayın için değişim başlıyor. Hayırlı olsun inşallan, iyi seyirler" açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2015, 23:35

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER