Ordu Haberci 14 yaşına girdi...

ORDU'nun en uzun süreli yayın yapan haftalık yerel gazetelerinden birisi olan Ordu Haberci Gazetesi, 14'üncü kuruluş yıldönümünü kutladı.

Ordu Haberci 14 yaşına girdi...
ORDU - Ordu'da uzun seneler haftalık olarak yayın hayatını sürdüren Ordu Haberci Gazetesi, kuruluşunun 14'üncü yıldönümünü kutladı. 

Gazetenin yıldönümü dolayısıyla İmtiyaz Sahibi Figen Çakmak ve Genel Yayın Yönetmeni Turgay Çakmak'ı ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 14'üncü yıl pastasını da Çakmak çiftiyle birlikte kesti. 14 yıldır yayın hayatını sürdüren Ordu Haberci Gazetesi sahipleri Çakmak çiftini kutlayan Tekintaş, "Teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, okuyucusuna en güzel hizmeti verme gayreti içinde olan Ordu Haberci Gazetesi, gazetecilik ilkelerine bağlı kalarak halkımızın gözündeki saygın yerini başarıyla koruyabilmiştir. Yazılı ve görsel basının ağır mesleki zorluklarına rağmen, gazeteciliğe gönül vermiş insanlarımızın çabalarıyla ayakta durmayı başaran yerel gazetelerimiz, demokrasimizin gelişmesinde ve kültürel hayatımızın canlanmasında en büyük görevleri üstlenmektedir. Bu kapsam da 14'üncü yaşını dolduran Ordu Haberci Gazetesi'ni ve çalışanlarını kutluyor başarılar diliyorum" dedi. 

Ordu Haberci Gazetesi İmtiyaz Sahibi Figen Çakmak da, Başkan Tekintaş'a gösterdiği nezaket dolayısıyla teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 23:22

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER