Hayatını mesleğine adamış insanlar!

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, Vali Balkanlıoğlu gibi gazetecilerin kamu adına görev yaptığını söyledi.

Hayatını mesleğine adamış insanlar!
ORDU - İşte Başkan Yılmaz'ın mesajı: "Kamu adına önemli bir görevi yürüten gazeteciler gece gündüz demeden, vatandaşa en doğru, tarafsız ve hızlı bilgiyi vermek için çaba göstermektedirler. Gazeteciler zor şartlar altında ve sorumluluk duygusu içerisinde, bir taraftan gelişen olaylar karşısında toplumu bilgilendirirken, bir taraftan da halkın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir görevi yerine getirmektedirler. Vatandaşlarımızla devlet arasında köprü görevi yaparak, ilimizin kültürel, sosyal, turizm ve ekonomik gelişiminde etkin bir rol üstlenmekte olan gazeteci arkadaşlarımızla, bu ili geleceğe birlikte taşımaktan son derece mutluyuz.

Halkı doğru bilgilendirmek adına günümüzün en dinamik, hayati ve önemli mesleklerinden biri olan, gazeteciliği, vefakar ve cefakarca; onurlu, demokratik haklara saygılı şekilde, zor koşullar altında mesai gözetmeksizin yerine getirmeye çalışan fedakar gazetecilerin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik eder, sevgilerimi sunarım."

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2015, 14:53

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER