Haberi sundu adeta çileden çıktı!

ORDU'nun Korgan ilçesine bağlı Tepealan Mahallesi'ndeki tek katlı ahşap binada çıkan yangında yanarak can veren 2 minik çocuğun haberini sunan Tv52 Ana Haber Sunucusu İsa Akçay, haberi sunduktan sonra "Lafın bittiği yer" dedi ve "O mührü taşımayın. Bu görevleri bırakın. Bu devletten maaş almayın. Haramdır. Haramdır, yazıktır, günahtır" diyerek canlı yayında isyan etti.

Haberi sundu adeta çileden çıktı!

Ordu'nun Korgan ilçesine bağlı Tepealan Mahallesi Kırıkbozu Mevkii'nde tek katlı ahşap evde çıkan yangında yanarak feci şekilde can veren 3 yaşındaki Eymen ve 8 yaşındaki kardeşi Yaman Bulut Alantepe'nin haberini sunan TV 52 Yönetim Kurulu Başkanı ve ana haber sunucusu İsa Akçay, önce haberi sundu sonra da çileden çıktı, canlı yayında adete isyan etti. 

"O MÜHRÜ BIRAKIN"

"Burası lafın bittiği yer" diyerek sözlerine başlayan Akçay, "Burada nasıl yorum yapılır bilmiyorum, ama bu mahallenin muhtarına. Tepealan Mahallesi'nin muhtarına buradan seslenmek lazım. Ya kardeşim! İnsanların yaşadığı ev. Buraya ev demek mümkün değil. Hiç mi görmediniz? Yetkililere niye bildirmezsiniz? Burada nasıl insan yaşar? Burada insan güvenliği nasıl sağlanır? Can güvenliği nasıl sağlanır burada? Küçücük bir kıvılcım o evin kül olmasına yeterdi, zaten yetmiş. İki tane çocuğa olmuş olan. Korgan'ın kaymakamı. Arkadaşlar, muhtarlar, kaymakamlar. Mahallenizden, ilçenizden haberiniz olsun. Bu vatandaş ne yer? Ne içer? Nerede yaşar haberiniz olsun. Eğer komşunuzdan, mahallenizdeki adamlardan haberiniz yoksa o mührü taşımayın. Bu görevleri bırakın. Bu devletten maaş almayın. Haramdır. Haramdır, yazıktır, günahtır. Allah islah etsin, başka birşey demiyorum" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2022, 22:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER