Gazeteci Mustafa Sezer'e anlamlı ödül

ÖZELLİKLE son aylarda onlarca televizyon kanalında yayınlanan birçok programın Ordu'da çekilmesine büyük katkı sunarak Ordu'nun Türkiye'ye ve Dünya'ya tanıtımında önemli bir rol oynayan Gazeteci Mustafa Sezer, başarılı çalışmalarının karşılığını Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu'dan aldığı 'Teşekkür Belgesi ile aldı.

Gazeteci Mustafa Sezer'e anlamlı ödül
ORDU - Ordu Valiliği görevine başlamasından sonra bir turizm kenti olan Ordu'nun, yaygın basında daha etkili bir şekilde tanıtılmasını sağlamak maksadıyla uzun yıllar çalıştığı İstanbul medyasında bilgi birikimi ve tecrübesi olan gazeteci Mustafa Sezer'e Ordu Valiliği bünyesinde görev veren Vali İrfan Balkanlıoğlu, başarılı çalışmalarından dolayı 'Teşekkür Belgesi' ile taltif etti.

Yaptığı girişimlerle bir çok televizyon programının Ordu'da çekimler yapmasına, Ordu'nun ulusal televizyon kanallarında, yaygın gazetelerde ve prestijli dergilerde yer alarak, tanıtılmasına sağladığı katkıdan dolayı Gazeteci Mustafa Sezer'i 'Teşekkür Belgesi' ile taltif etmeyi uygun gördüğünü belirten Vali İrfan Balkanlıoğlu, "Turizm kenti olma hedefi olan Ordu'nun ciddi manada tanıtıma ve reklama ihtiyacı var. Ordu Valiliği görevime başladıktan sonra bu yönde bir ihtiyacın olduğunu gördüm. Uzun yıllar İstanbul medyasında çalışan ve belli bir bilgi birikimi, deneyimi ve tecrübesi olan ve daha önceden tanıdığım Gazeteci Mustafa Sezer'i Valiliğimiz bünyesinde görevlendirdik. Yaptığı çalışmalarla kısa sürede çok sayıda televizyon kanalının Ordu'da program çekimleri yapmasını, ulusal gazetelerde ve prestijli dergilerde Ordu'nun yer almasını sağladı. Ben de bu başarılı çalışmalarından dolayı, emeklerinden dolayı kendisine 'Teşekkür Belgesi' vermeyi uygun gördüm" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 00:13

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa yildiz
mustafa yildiz - 5 yıl Önce

Bu tesekkur belgesi sizlere az sayin valim ve mustafa bey kardesim siz en guzel dualarimiza tesekkurlerimize altin takdirlere laiksiniz basarilariniz daim olsun degerli insanlar

SIRADAKİ HABER