Basın bayramında işinden ettiler!

ORDU'da yayın hayatını sürdüren ve uzunca bir süredir yönetim kademesiyle çalışanlar arasında yaşanan sıkıntılar sonucunda Tv52'den bir ayrılık daha yaşandı. 18 yıldır Ordu'yu köşe bucak gezerek 'Köşe Bucak' isimli programıyla adeta bütünleşen Ümit Atabay da kanalla yollarını ayırdı.

Netdusunce.com
Basın bayramında işinden ettiler!

Ordu'daki yerel televizyon programcıları arasında 'Köşe Bucak' isimli programıyla en uzun soluklu programcıların ilk sırasında yer alan Ümit Atabay, Tv52 yönetimiyle yaşadığı sıkıntıların ardından kanalla yollarını ayırdı.

Atabay ayrılık haberini kendisine ait sosyel medya hesabından "Bugün 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Günü ve ben 18 yıldır neredeyse kesintisiz olarak çalıştığım yıllarca KÖŞE BUCAK gezdiğim TV52'den AYRILMAK durumunda kaldım ne ironi ama" cümleleriyle duyurdu. Atabay'ın bu paylaşımına ise onlarca destek mesajı yazıldı.

2017 yılının son çeyreğinden itibaren Tv52 yönetimiyle yaşanan sıkıntılar sonucu son olarak Genel Müdür Erol Küçükoğlu ve ardından kısa bir süre sonra da Genel Yayın Yönetmeni Volkan Topkaya kanalla yollarını ayırmıştı. Ayrılanlar listesine Ümit Atabay da eklendi. Atabay, bundan sonraki yol haritası hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.  

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2018, 02:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER