ARATDER'de yeni Başkan Yılmaz oldu

ANADOLU Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanlığı'na Ordu'nun yerel televizyonlarından Boztepe Tv Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Biran Yılmaz seçildi. Yılmaz'ın ilk beyanatı "Derneğimizi hep birlikte yöneteceğiz" şeklinde oldu.

www.netordu.com
ARATDER'de yeni Başkan Yılmaz oldu

Kısa adı ARATDER olan Anadolu Radyo ve Televizyon Yayıncıları Derneği Başkanı Serdar Kayaalp'in geçtiğimiz aylarda vefat etmesinin ardından Dernek Başkanlığı'na Ordu Boztepe Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Biran Yılmaz seçildi.  

Derneğin ilk yolculuğunun Tokat'ta başlayarak tüm bölgeye ve tüm ülke geneline yayılmaya başladığını dile getiren Yılmaz, "İmkanlarımızı büyütüp derneğimizi daha aktif hale getirip, tüm meslektaşlarımız olan radyo ve televizyon çalışanlarına yönelik eğitimler ve buluşmalar tertipleyeceğiz. Eğitim, olmazsa olmazımız olacak. Örneğin haber yazma, kamera teknikleri, konuşma ve haber sunma eğitimleri gibi planlarımız var. Sırtında çantası haber peşinde olan genç meslektaşlarımıza yatırım yapacağız. Ayıran değil, birleşen olmalıyız. Derneğimizi hep birlikte yöneteceğiz" ifadelerini kullandı.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER