31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri'nde İYİ Parti'nin Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Enver Yılmaz, hafta sonu programını Altınordu'da geçirdi. 

Altınordu ilçe merkezinde dün İsmet Paşa Caddesi'nde seçmenlerle bir araya gelen Yılmaz, bugün de Mehmetçik Bulvarı, Kazım Karabekir Caddesi'ndeki alışveriş merkezine ayırdı. 

040224 2A Enver Yılmaz

İYİ Parti bir sandalye daha kaybetti! İYİ Parti bir sandalye daha kaybetti!

İsmet Paşa Caddesi'nde gerçekleştirdiği esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde Enver Yılmaz, yoğun ilgiyle karşılandı. Vatandaşlar ve esnaflar, Enver Yılmaz'la sohbet etti, fikir alışverişinde bulundu. Ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Yılmaz, "İki günlük Ünye ziyaretimizin nihayetinde bugün Altınordu ilçemizin ana caddelerinden bir tanesi olan İsmet Paşa Caddesi'nde esnaf ziyaretlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yağmurlu hava olmasına rağmen sabahın erken saatlerinden itibaren bize ekibimize ilgi alaka gösteren bütün hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz. İsmet Paşa Caddesi ve şehrin ana arterlerindeki başta trafik sorunu, otopark sorunu olmak üzere projelerimizi devam ettireceğiz" ifadelerini kullandı. 

"OTOGAR PROJESİNİ TEKRAR GÜNDEME ALACAĞIZ"

Yılmaz, Altınordu ilçesindeki sanayi bölgesinde otopark sıkıntıları olduğuna dikkatleri çekerek, "Otogar alanı bizim için çok ciddi bir rezerv alanıydı. O bölgeye yapılan projeyi tekrar bir gündeme alıp tekrar kamuoyuyla tartışmayı planlıyoruz. Bu çerçevede de hemşehrilerimiz bizlere yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır şiarıyla inşallah 31 Mart seçimlerinde umduğumuz beklediğimiz tüm Ordu'daki Ordu birlikteliğini oluşturduğumuz şekliyle destek vereceklerine, canı gönüllerine inanıyorum" ifadelerini kullandı. 

040224 2B Enver Yılmaz

Editör: Haber Merkezi