Makam aracıyla gezme hayali gerçek oldu!

ORDU'nun Gülyalı ilçesinde yaşayan bir vatandaş en büyük hayalinin makam aracıyla gezmek olduğunu söyleyince, Belediye Başkanı Ulaş Tepe bu isteği geri çevirmedik. Makam aracının arka koltuğunu oturan vatandaş, hayalini gerçekleştirmiş oldu.

Makam aracıyla gezme hayali gerçek oldu!

Makam aracının arka koltuğuna oturup gezmek en büyük hayaliydi, o hayali gerçek oldu. O isteğini Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe'ye ileten Bahri Bekgöz, makam aracıyla Gülyalı turu attı.

O renkli anları ise Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, sosyal medya hesabından paylaştı. Gülyalı'nın Taşlıçay Mahallesi'nde yaşayan Bahri Bekgöz'ün en büyük hayalini geri çevirmeyen Başkan Tepe, Gülyalı turu için şoförüyle birlikte makam aracını tahsis etti. Arka koltuğa oturan Bahri Bekgöz'ün yüzündeki sevinç ifadesi ise Başkan Tepe'nin "Baba ocağım Taşlıçay Mahallemizin sevilen simalarından Bahri Bekgöz abim makam aracıyla kısa bir Gülyalı turu atmak istediğini söylemişti. İsteğini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Makam aracına yakışmışsın Bahri abiciğim, Allah sana sağlıklı uzun ömürler versin" mesajını yazdırdı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 14:34

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER