Gölköy muhtarını kaybetti!

ORDU'nun Gölköy İlçesi'nin tanınmış simalarından Gölköy Muhtarlar Derneği eski başkanı 70 yaşındaki Fatih Cebbar Özbilen'in vefatı, ailesi, yakınları ve sevenlerini yasa boğdu. Özbilen'in geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybettiği öğrenildi.

Gölköy muhtarını kaybetti!
ORDU - Ordu'nun Gölköy İlçesi'nde Müftüler Ailesi olarak bilinen merhum Abdullah Şükrü-Gülcemal çiftinin oğulları, merhum Osman Nuri, Ali İhsan ile Ordu'nun tanınmış simalarından İrfan Gazi ve Aydın Kemal'in kardeşleri, Olgun ve Güngör'ün babası Fatih Cebbar Özbilen (70), kalp krizi sonucu ani ölümüyle ailesi, yakınları ve sevenlerini yasa boğdu.

20 yıl, Çetilli Köyü muhtarlığıyla beraber Gölköy Muhtarlar Derneği Başkanlığı da yapan, hayırsever, öncü kişiliğiyle bilinen, Özbilen Çilesi'nin büyüklerinden olan merhum, geçtiğimiz gün sabah Gölköy'e indiğinde berberde bulunduğu sırada rahatsızlandı. Hemen Gölköy Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan Özbilen, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Fatih Cebbar Özbilen'in cenazesi Çetilli Mahallesi Camii'de öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra aynı yerdeki aile kabristanlığında toprağa verildi. Cenazeye Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2015, 12:16

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati uyanik
Necati uyanik - 5 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

SIRADAKİ HABER