Dr.Ali Şahin hayatını kaybetti

ORDU'nun en sevilen hekimlerinden biri olan ve uzun süredir doktorluk yapan Ordu İl Sağlık eski Müdürü Dr.Ali Şahin, İzmir'in Bornova ilçesinde hayatını kaybetti. Gülyalı nüfusuna kayıtlı Şahin'in cenazesi bugün Bornova'da toprağa verilecek.

Dr.Ali Şahin hayatını kaybetti

Ordu İl Sağlık eski Müdürü Dr.Ali Şahin, tedavi gördüğü İzmir'in Bornova ilçesinde hayatını kaybetti. 

İzmir'de yoğun bakımda tutulan Dr.Şahin, meslektaşları tarafından da her zaman 'iyi bir insan, mesleğini şevkle yapan iyi bir hekim' olarak tanımlayordu. Balıkesir Manyas ve Ordu'da uzun yıllar doktorluk yapan Şahin, hastalığı başlayınca emekliye ayrılmıştı. 

Kronik ilerleyici bir tür nörolojik hastalıkla uzun süre mücadele eden Şahin'in cenazesi, bugün (20 Eylül 2019) İzmir Bornova Merkez Camii'den kılınacak cenaze namazının ardından aynı yerde toprağa verilecek.

Merhum Dr.Ali Şahin, özellikle Ordu'da 7'den 77'ye herkesin imdadına koşan, gönül rızasıyla hastalarını evinde dahi tedavi ve takip eden bir isim olarak biliniyordu.

eko

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mürvet  kaytaz
Mürvet kaytaz - 2 yıl Önce

Manyas’ta birlikte çalıştık bir amir değil her daim arkadaşımızdı iyi yürekli insanruhun şad mekanın cennet olsun inşAllah

Güler özen
Güler özen - 2 yıl Önce

Kendi rızasıyla ücretsiz evlere hasta bakımına gider kimseyi bekletmeyi sevmezdi çok özverili çalışırdı birlikte poliklinik yaptığımız bir gün hastalandı ve kendisine serum taktik o serumu giderken hasta bakmaya devam etti bu olayı hiç unutmam ışıklar içinde uyu Dr Ali Şahin mekanın cennet olsun

RECEP YEŞİLOVA
RECEP YEŞİLOVA - 5 ay Önce

MÜDÜRÜM ABİM ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN

Asiye GEZMEZ
Asiye GEZMEZ - 4 ay Önce

Bugün ablamla konuşurken ali abi ne yapıyor ki diye konuştuk google den bulurum ben onu dedim

SIRADAKİ HABER