Bir acı haber de Mardin'den

ORDU'ya bir acı haber de Mardin'den geldi. Ekmek parası kazanmak için Mardin'de yüksek gerilim hatlarından çalışan Bilal Usta, geçirdiği iş kazası sonrası hayatını kaybetti.

www.netordu.com
Bir acı haber de Mardin'den

Ordu'ya bir acı haber de Mardin'den geldi. Ekmek parası kazanmak için Ordu'nun Gölköy ilçesinden Mardin'e giden ve yüksek gerilim hatlarında çalışan Bilal Usta geçirdiği iş kazası sonrası hayatını kaybetti. 

ACI HABERİ İLK O VERDİ

Kazaya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Gölköy Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Enver Top, "Gölköy'üm başın sağolsun. Dünşa ışığı bir fidanımız daha söndü. Mardin'e ailesine ekmek parası kazanmak için gurbet ellere çıkan Bilal Usta, iş kazası geçirerek hakka yürümüştür." dedi.

"BU ACILAR SON BULSUN"

Türkiye'de yaşanan iş kazalarına karşı adeta isyan eden Başkan Top, "Artık bu acılar son bulsun. Analar, eşler, çocuklar öksüz kalmasın. Sektör temsilcileri gelelim bir araya bir şeyler yapalım. Neyi nasıl yaparsak bu acı haberlere dur deriz, bir tartışalım. Allah rahmet eylesin. Kederli ailesine sabırlar dileriz" ifadelerini kulandı. 

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER