Annesinin ölümüne üzüldü, vefat etti!

ORDU'nun Kabadüz ilçesine bağlı Yokuşdibi Mahallesi'nde annesini kaybeden genç kadın, cenazede fenalaşta hemen hastanaye kaldırıldı. Beyin kanaması geçirdiği öğrenilen genç kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı, annesinden 1 gün sonra hayatını kaybetti.

Annesinin ölümüne üzüldü, vefat etti!

Kabadüz ilçesine bağlı Yokuşdibi Mahallesi'nde tarifsiz bir acı yaşandı. Geçtiğimiz günlerde annesi Şeker Özkan'ı kaybeden kızı Nerime Özkan, annesinin cenazesinde bir anda fenalaştı.

Cenazeye gelenlerin sağlık ekiplerine haber vermesiyle birlikte hemen hastaneye kaldırılan Nerime Özkan acil serviste tedavi altına alındı. Ancak damar yırtılması kaynaklı beyin kanaması geçirdiği tespit edilen talihsiz kadın, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

Şeker Özkan toprağa verilirken, bir gün sonra da kızı Nerim Özkan son yolculuğuna uğurlandı. Anne-kızın birer gün arayla hayatını kaybetmesi Yokuşdibi Mahallesi'nde büyük üzüntüye sebep oldu. Kabadüz Belediye Başkanı Yener Kaya, "Turnalık Mahallemizden Şeker Özkan büyüğümüzü ebedî yolculuğuna uğurladık. Kendisine Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER