Yüksek Seçim Kurulu'nun Ünye kararı belli oldu. Dün toplanan yüksek kurul İyi Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz ve İyi Parti Ordu İl Başkanlığı'nın itirazlarını kabul etmedi. 

150424 4C

Kararın resmileşmesinin ardından uzun süredir beklemede olan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ikinci dönem için kolları sıvadı. Başkan Tavlı bugün düzenlenen törenle mazbatasını aldı, ikinci 5 yıl için resmi olarak görevine başladı.

MİLLETVEKİLİ HAMARAT DA O ANI PAYLAŞTI

Kalabalık bir grup tarafından karşılanan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, mazbatasını almak için Ünye Adalet Sarayı'na gitti. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Başkan Tavlı, "Hemşehrilerimizin teveccühü ile yeniden yola devam dediğimiz Ünye'mizde önümüzdeki 5 yılda ayrım yapmadan kentimizin Türkiye Yüzyılı şehirleri arasındaki haklı yerini alması için gece gündüz demeden çalışacağız. Çünkü Ünye değer, Ünye'ye değer" dedi. Başkan Tavlı'nın mazbata töreninde AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat da hazır bulundu. 

150424 4F

Ordu'nun derelerine 8 koldan giriştiler Ordu'nun derelerine 8 koldan giriştiler

Ünye Belediyesi önünde açıklamalarda bulunan ve sosyal medya hesaplarından da o anları paylaşan Başkan Tavlı, "Mazbata törenimiz sonrası 'Bismillah' diyerek görevimize başladık. Cumhur İttifakı İlçe Teşkilatlarımız, Belediye Meclis üyelerimiz ve mesai arkadaşlarımızla birlikte, bizlere teveccüh gösteren hemşehrilerimize gece gündüz demeden, ayrım yapmadan hizmetkar olmaya devam edeceğiz" dedi.

150424 4D

Editör: Haber Merkezi