Zafer Aktaş İstanbul'a atandı

Valiler Kararnamesi'nin ardından İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan kararnamede, daha önce Ordu'da da görev yapan Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, İstanbul İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

Zafer Aktaş İstanbul'a atandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanarak Resmi Gazete'de yayımlanan 2020/27 sayılı Kararname'de, İstanbul, Adana, Kahramanmaraş, Niğde ve Gümüşhane il emniyet müdürleri değişti.

İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak Ankara'ya atanırken, Çalışkan'ın yerine de daha önce Ordu'da görev yapan ve başarılı çalışmalara imza atan Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş atandı. 

Ordu'nun yanı sıra Gaziantep, Diyarbakır, Ankara, Mardin ve Bolu'da da görev yapan Aktaş, 2011 yılında 1'nci Sınıf İl Emniyet Müdürü olmuş, önce Muş İl Emniyet Müdürü ve son olarak da Adana İl Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştı. 1964 Çanakkale doğumlu olan ve Balıkesir nüfusuna kayıtlı Aktaş, evli ve 2 çocuk babası. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER