Yediyıldız'dan ilginç 'Sedef Kabaş' tepkisi

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, katıldığı televizyon programındaki konuşmaları nedeniyle tutuklanan Gazeteci Sedef Kabaş'a tepki gösterdi. Yediyıldız tepkisini, "Ağzından ve dilinden lağım akan densiz, edepsiz, ahlaksız bir mahluk" sözleriyle gösterdi.

Yediyıldız'dan ilginç 'Sedef Kabaş' tepkisi

Katıldığı televizyon programındaki konuşmalarına ilişkin hakkında başlatılan "Cumhurbaşkanına hakaret" soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderiler gazeteci Sedef Kabaş'a bir tepki de AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'dan geldi.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Yediyıldız, "TELE 1 de ağzından ve dilinden lağım akan densiz, edepsiz, ahlaksız bir mahluk çıkmış Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ediyor. Fondaş medya bu pisliğin arpasını fazla kaçırmış olmalı ki ahırında böğürüp duruyor" ifadelerini kullandı.

Tepkisinde hızını alamayan Yediyıldız, ikinci bir tweet daha atarak, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret suçundan gözaltına alınan Sedef Kabaş adliyeye sevk edilirken kameraları görünce, elini arkadan bağlayarak 'ters kelepçe' algısı yapmaya çalıştı. Hayatları yalan ve algı üzerine kurulu zavallılar" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER