Vali Yavuz birlik ve beraberlik diledi

ORDU Valisi Seddar Yavuz, 2018'in son gününde yeni yıl için temennilerini belirttiği bir mesaj yayımladı. Vali Yavuz, yeni yıl için "Birlik ve beraberliğimizin daha da pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Vali Yavuz birlik ve beraberlik diledi

Türkiye saati ile saatler 14:00'ü gösterdiğinde Yeni Zellanda 2018'e veda etti, 2019'a ilk giren Dünya ülkesi oldu. Saat 16:00'da Avustralya, ardından Japonya, Tayvan ve Çin 2019'a girecek. Türkiye'nin de 2018'i geride bırakmasına artık sayılı saatler kala, Ordu Valisi Seddar Yavuz da bir mesaj yayımladı.

Ordu Valisi Seddar Yavuz'un yeni yıl mesajı şu şekilde:

"Bir yılın yaşanmışlıklarını daha geride bırakırken, yeni umutlar ve yeni beklentiler içinde, geleceğe daha güvenle baktığımız yeni bir yıla giriyoruz. 

İnanıyorum ki, bu yeni yılda, var gücümüzle çalışıp, “Büyük Türkiye” hedefimize emin adımlarla ilerleyecek, ilimizi ve ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacağız.

Geride bıraktığımız 2018 yılında, ilimizi daha iyi noktalara taşıyacak birçok alanda güzel hizmetler ve çalışmalar yapıldı. Devletimizin şefkatli elini, imkânlarını Ordu’nun tüm sathına ulaştırma yönünde yoğun mesai harcandı. Başta eğitim, ulaşım, sağlık, tarım, sosyal hizmetler gibi daha birçok alanda önemli mesafeler kat edildi.

Karadeniz’in incisi güzel Ordu’muzun gelişmesi, kalkınması ve layık olduğu yere gelmesi için, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da sevgili Orduluların, mesai arkadaşlarımın ve tüm kamu görevlilerinin gönül birliği içerisinde, en üst düzeyde sevgi ve şefkat birlikteliğiyle katkı sağlayacaklarına eminim. Bu duygu ve düşüncelerle, 2019 yılının başta Ülkemize, tüm Ordulu hemşerilerime huzur, mutluluk ve güven getirmesini, başarılarının daim olmasını, sevginin hiç eksik olmamasını, birlik ve beraberliğimizin daha da pekişmesine vesile olmasını temenni ediyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum."

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER