Türkmen Ailesi'nin acı günü

ORDUSPOR Kulübü eski Başkanı Nedim Türkmen babasını kaybetti. Geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılan Şevket Türkmen, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Türkmen Ailesi'nin acı günü
Orduspor Kulübü'nün unutulmaz başkanlarından biri olmayın başaran Yeminli Mali Müşavir, Orduspor eski Başkanı Dr.Nedim Türkmen'in babası Şevket Türkmen hayatını kaybetti. 

Altınordu ilçesine bağlı Eyüplü Mahallesi'nden Türkmenoğulları eşrafından Hanife, Fatma ve Necla ile Tahsin, Avukat Özgür Türkmen, Avukat Adem Türkmen ve Orduspor'un eski başkanlarından Yeminli Mali Müşavir Dr.Nedim Türkmen'in babası Şevket Türkmen'in cenazesi, aynı köyde öğle namazına mütakiben kılınan cenaze namazından sonra Eyüplü'deki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Türkmen'in cenazesine Ordu'da iş, siyaset ve spor dünyasından çok sayıda tanınmış simalar da katıldı.

"BABASINA ŞİİRLE VEDA ETTİ"

Türkmen, kendisine ait sosyal medya hesabında da babası Şevket Türkmen'e şu satırlarla veda etti: "Canım Babam Şevket Türkmen'i geçirdiği kalp krizi sonucu maalesef kaybettik. O hep yolumuzu aydınlatmaya devam edecek. Mekanı cennet olsun, nurlar içinde yatsın. Babama Sabahattin Ali'nin dizeleri ile veda ediyorum."


Allahım!.. İşte bugün,
Şu zavallı ömrümün
En matemli bir günü

Elim böğrümde kaldım,
Ben bugün haber aldım;
Babamın öldüğünü.

Bitti hayatın tadı,
Bu haber bırakmadı,
Dudağımda tebessüm.

Kalbim oyuldu yer yer,
Aman Yarabbi, meğer
Ne acıklı imiş ölüm

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER