Trafikte bayram bilançosu 44 kaza!

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ramazan Bayramı'nın trafik bilançosunu açıkladı. Üç günlük bayram süresinde Ordu il sınırlarında toplam 44 kaza meydana geldi, 111 kişi yaralandı.

Trafikte bayram bilançosu 44 kaza!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'da, Başbakan Yıldırım da, Ordu Valisi Seddar Yavuz da bayramdan önce uyardı, ama yine olmadı. Ordu il sınırlarında bayram süresince 44 trafik kazası yaşandı.  

Ordu Valisi Seddar Yavuz, özellikle bayram süresince yaşanacak olan yoğun trafik ile ilgili vatandaşları uyarmış, "Kıymetli sürücüler, sevdiklerinize sağ salim kavuşmak ve onları mutlu etmek için trafik kurallarına lütfen uyun" demişti. 

Ancak yapılan tüm uyarılara rağmen, 3 günlük bayram tatili boyunca Ordu'da yine trafik kazaları yaşandı ve bilançoyu Vali Yavuz sosyal medya hesabından açıkladı: "Ramazan Bayramı süresince(14/17/2018) Ordu İlimiz mülki sınırları içinde 44 trafik kazası meydana gelmiş 111 kardeşimiz yaralanmıştır. Etkin trafik tedbiri alan emniyet, Jandarma ve karayolları çalışanlarına ve halkımıza teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER