Tekintaş'tan ilk ziyaret!

ORDU'ya yeni atanan ve görevine başlayan İl Emniyet Müdürü Caner Tayfur'a 'hayırlı olsun' ziyaretleri de başladı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, "Sizin ve ekibinizin Ordu'ya yapacağı hizmetler için şimdiden teşekkür ediyorum" dedi.

Tekintaş'tan ilk ziyaret!
ORDU - Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, İçişleri Bakanlığı Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Ordu'ya atanan İl Emniyet Müdürü Caner Tayfur'u makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, "Ordu'ya atanan Isparta Emniyet Müdürü Caner Tayfur'a öncelikle yeni görevinde başarılar dilerim. Ordu'ya, Altınordu'ya hoşgeldiniz. Ordu, Karadeniz'in incisi konumunda olan bir şehirdir. Sizin ve ekibinizin Ordu'ya yapacağı hizmetler için şimdiden teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum" dedi. 

Ordu için en iyi hizmeti yapmak için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade eden Emniyet Müdürü Caner Tayfur da, nezaketinden dolayı dolayı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş'a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2015, 13:55

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER