Tekintaş, muhtarlarla bir araya geldi

ALTINORDU Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçede görev yapan 92 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek 2014 yılı değerlendirme toplantısı yaptı. Tekintaş, "Bütün çalışmalarımızı birlikte yapacağız" diye konuştu.

Tekintaş, muhtarlarla bir araya geldi
ORDU - Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçede görev yapan 92 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek, 2014 yılı değerlendirme toplantısı yaptı. Ordu Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıya Başkan Tekintaş'ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Fatih Evli, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Konfederasyon Genel Sekreteri Sevim Özsoylu, Altınordu Belediyesi birim müdürleri ve muhtarlar katıldı.

Başkan Tekintaş, toplantı öncesinde yaptığı değerlendirmede, vatandaşların hizmet alanında beklentisinin büyük olduğunu belirtirken,  "Bugün muhtar arkadaşlarımızla, çalışma arkadaşlarımızla birlikte bu toplantıyı 2014 yılı değerlendirme toplantısı olarak gerçekleştiriyoruz. 30 Mart 2014 seçimlerinin ardından halkımızın sandık başına gidip, tercih ettiği karar verdiği, kendisini yönetmesini istediği seçilmiş muhtarlarımız ile yine aynı şekilde yeni kutulan Altınordu ilçemizin Belediye Başkanı ve Meclis üyelerini seçmek üzere verdiği kararla birlikte çalışacağımız ortamı hazırladılar. Milletimize sonsuz teşekkür ediyoruz. Gerçekten sizin ve bizim beklentilerimizin üstünde hizmet etmemiz gerektiğini biliyoruz. Çünkü milletimizin beklentisi son derece yüksek.  Bu sorumluluk gereği, 2014 yılının 9 aylık süresi içerisinde ne yaptığımızı burada değerlendireceğiz. Beklentileri ve talepleri soru cevap kısmında dinleyeceğiz. Çıktığımız bu güzel hizmet yolunda, yüzümüzün ak olacağı çalışmaları birlikte sürdürmeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Yaklaşık 2 saat süren toplantı karşılıklı görüş alışverişi ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 14:48

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER