Seri katil mi? Çete lideri mi?

TÜRKİYE Ordu'nun Akkuş ilçesinde yaşayan ve 6 ayda 13 kişi öldürdüğü iddia edilen Mehmeh Ali Çayıroğlu'nu konuşuyor. Başta ailesi ve Akkuş'ta yaşayan herkesin lanet okuduğu 44 yaşındaki Çayıroğlu'nun cinayetleri işlerken yalnız olmadığı ortaya çıktı. İşte haberin ayrıntıları...

Netordu.com
Seri katil mi? Çete lideri mi?

Vatan Gazetesi muhabirlerinden Çağdaş Ulus'un haberine göre Ordu'da gasp suçundan gözaltına alındıktan sonra çok sayıda cinayetin faili olduğu tespit edilip 13 cinayetten sorumlu olarak medyada seri katil olarak nitelendirilen 44 yaşındaki Mehmet Ali Çayıroğlu'nun cinayetleri işlerken yalnız olmadığı ortaya çıktı.

Ordu'nun Akkuş ilçesinde Şeker Köseoğlu isimli kadının öldürülmesiyle başlayan ardından toplamda 13 kişinin katili olduğu ortaya çıkınca tutuklanan Mehmet Ali Çayıroğlu'nu yine öldürmek için gittiği bir çiftin evi yerine başka bir eve yalnışlıkla girmesi ele verdiği ortaya çıktı. Olayı araştıran Vatan Gazetesi'nden Çağdaş Ulus, o cinayetlerin bilinmeyenlerini araştırdı. Evleri yanlışlıkla basılan iki isim de Çayıroğlu'nun yanında iki kişinin olduğunu belirtince soruşturma genişletildi. Öte yandan Ocak 2017'de tahliye edilip 10 Şubat 2018'de ilk cinayetini işlediği değerlendirilen Çayıroğlu'nun tahliyeden ilk cinayete kadar geçen 11 ayda başka suçlara karışıp karışmadığı araştırılıyor. Daha önce işlenen iki benzer cinayetin de Çayıroğlu ve beraberindekiler tarafından işlendiği üzerinde duran jandarma soruşturmaya devam ediyor.

İŞTE HABERİN TAMAMI....

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER