Provokasyona AK Partili Gündoğdu'dan sert tepki!

YENİ Ordu Stadyumu'nda yaşanan olaylara ilk siyasi tepki AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'dan geldi. Twitter hesabından açıklamalarda Gündoğdu, "Halkımızı provoke etmek için; Kuran-ı Kerim âyetlerini konfeti olarak sahaya atan, Ordu'lu ve Orduspor'lu olmaktan uzak bu alçakları lanetliyorum!" dedi.

Provokasyona AK Partili Gündoğdu'dan sert tepki!

Yeni Ordu Stadyumu'nun açılış maçı olan Orduspor 1967 ve Kırıkkale Büyük Anadoluspor arasındaki müsabaka sırasında tribünlere karışan ve kendilerine taraftar görüntüsü veren bazı kendini bilmezlerin büyük provokasyonuna ilk siyasi tepki AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'dan geldi. 

Gündoğdu, olayın haltı provoke etmek amaçlı olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı: "Yeni Ordu Stadyumu'nun açılış maçında, halkımızı provoke etmek için; Kuran-ı Kerim âyetlerini konfeti olarak sahaya atan, Ordu'lu ve Orduspor'lu olmaktan uzak bu alçakları lanetliyorum! Vicdan sahibi hemşehrilerimizin zan altında kalmaması için sorumlular bir an önce tesbit edilerek adalet karşısına çıkarılacaktır."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER