Perşembe'de yol sorunu kalmayacak

DÜNYA'nın 30 ülkesinde 208 kentten, Türkiye'nin de 13 Citt A Slow şehirlerinden biri olan Perşembe'yi daha çağdaş ve daha modern hale getirmek için çalıştıklarını belirterek, "Söz verdiğimiz gibi Perşembe'yi bir bütün olarak düşünüp girilmedik yol bırakyacağız. Bütün yollarımızı yapacağız" diye konuştu.

Perşembe'de yol sorunu kalmayacak
ORDU - Perşembe Belediye Başkanı Kemay Bahtiyar, ilçede önümüzdeki yıl sonuna kadar ulaşım noktasında tüm yol problemlerini çözeceklerini söyledi.

Yol ve asfalt yapımı devam eden noktalar hakkında bilgi veren Perşembe Belediye Başkanı Kemal Bahtiyar, "Perşembe'yi daha çağdaş ve da modern bir hale getirebilmek için çaba harcıyoruz. Bu kapsamda başta büyük mahallelerimiz olmak üzeren tüm ilçe genelinde ulaşım ve yol sıkıntısını çözeceğiz" diye konuştu.
Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin de katkılarıyla ilçede sıcak asfalt çalışmalarını devam ettiğini belirten Başkan Bahtiyar, "Bu yıl sonuna kadar yatırım programımıza aldığımız toplam 55 km'lik asfalt yol çalışmalarımızı tamamlayacağız" ifadelerini kullandı. İlçenin her noktasına bu hizmetleri götüreceklerini belirten Başkan Kemal Bahtiyar, "Söz verdiğimiz gibi Perşembe'yi bir bütün olarak düşünüp girilmedik yol bırakmayacağız. Gerek sıcak, gerek sathi, gerekse beton yol olarak bütün yollarımızı yapacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 15:20

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar Güngör
serdar Güngör - 4 yıl Önce

Sayın başkan, sırakovancı mah.tömsü mah.sakarat civarini da asfaltlasanız,?

Olgun köken
Olgun köken - 4 yıl Önce

Sayın başkanım bir de Anaç (K) mahallesi yoluna da bir el atsanız yollar köstebek yuvası gibi olmuş saygılar

Şerafettin GÜNGÖR
Şerafettin GÜNGÖR - 4 yıl Önce

İlçede yol sorunu kalmaması artık söylemden eyleme dönüşmesini sabırsızlıkla bekliyoruz.Sırakovancı Mah.Orta camiden sonra Sakarat'a kadar tam bir rezalet.Artık o yollardan utanır olduk.Hatip dağı mevkiinde yaşayan insanların hiç yolu yok.Medeniyet ışığıa kavuşturulmayan bu insanları daha fazla yaralamadan yolları acilen açılmalıdır.Mevcut çamur deryası yollara çakıl sermek yol yapmak değildir.Mahallenin diğer Mahallerle olan ana bağlantısını kuran yolları ve İlçeye giden Ortatepe yolu acilen asfaltlanmalı ve ara yolları açılmalıdır.Bu mahallenin yola olan hasre ve önceliklerini yöneticiler bir an önce görmeli,halkın çığlığı artık duyumaıdır.

Aydın Öztürk.
Aydın Öztürk. - 4 yıl Önce

Sayın başkan, size zahmet birde hoynat'tan ramazan mahallesine çıkan yolada el atarsanız çok memnun olacağız. 30 senenin üzerinde yetkililerden hizmet bekliyoruz, bu hizmeti veren inşallah siz olursunuz. Saygılar sunarım.

SIRADAKİ HABER