OSKİ'den Başkan Hüseyin Tavlı açıklaması!

ORDU'da özellikle kolay ve masrafsız olması dolayısıyla son aylarda çığ gibi artan sosyal medya haberciliklerinin skandalları bitmek bilmiyor. Son olarak Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü'nün Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'nın kaçak su kullandığı gerekçesiyle icraya verilerek haciz işlemi başlatıldığı şeklinde haber, OSKİ tarafından yalanlandı. OSKİ Genel Müdürlüğü, "Haberi yapan ve yayanlar hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır" açıklamasını yaptı.

OSKİ'den Başkan Hüseyin Tavlı açıklaması!

Ordu'da sosyal medya aracılığıyla Ünye Belediye Başkanı AK Partili Hüseyin Tavlı'nın evinde kaçak su kullandığı ve OSKİ Genel Müdürlüğü tarafından cezai işlem uygulanarak ödenmediği için de haciz işlemi başlatıldığı şeklindeki habere OSKİ Genel Müdürlüğü'nden açıklama geldi. 

Açıklamada, "30.09.2020 tarihinde "Kaçak su kullanan Başkan Tavlı'ya  Büyükşehir Belediyesi haciz gönderdi" başlığıyla sosyal medyada yer alan haberde; OSKİ Genel Müdürlüğü tarafından Ünye Belediye Başkanı Sayın  Hüseyin Tavlı'ya haciz işlemi başlatıldığı iddia edilmektedir. Bahse konu haber tamamıyla gerçeği yansıtmamakla birlikte, suç teşkil etmekte olup haberi yapan ve yayanlar hakkında gerekli hukuki işlemler başlatılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi. 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER