Orgeneral Yörük Ordu'da

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük'ün bir dizi ziyaret ve denetlemeler yapmak için çıktığı Karadeniz turunda Ordu'ya geldi.

Orgeneral Yörük Ordu'da
ORDU - Orgeneral Yörük'ü Ordu Valisi Kenan Çiftçi, Vali yardımcıları Ömer Adar, Niyazi Erten, Fatih Görmüş ve Halil Karbuz karşıladı. Vali Kenan Çiftçi,Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük'ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Bölgedeki çalışmaları denetlemek ve ziyaretlerde bulunmak için Ordu’ya geldiğini belirten Orgeneral Yörük, "Sizin şahsınızda bütün Ordululara en derin sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz" dedi.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük ile bir süre sohbet eden Vali Kenan Çiftçi, ziyaretin anısına Ordu'nun simgesi bir hediye verirken, Orgeneral YÖRÜK ise Vali Çiftçi'ye Türk Silahlı Kuvvetleri'ni simgeleyen bir plaket takdim etti. Ziyarette, Jandarma Genel Komutanlığı Harekat Daire Başkanı Tümgeneral Arif Çetin, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa Doğru ve Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref Çakmak da hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2014, 09:33

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER