Ordu Valisi her an, her yerde karşınıza çıkabilir!

BAZEN bir evde, bazen bir parkta, bazen çocuklarla oyunda, bazen de yollarda. Karşınıza her an her yerde Ordu Valisi Tuncay Sonel çıkabilir. Özellikle alçakgönüllüğü ile Tunceli'den sonra Ordu'da da Orduluların adeta gönlünü fetheden Ordu Valisi Tuncay Sonel'in son durağı Ordu-Samsun karayolu üzerinde bir TIR parkı oldu.

Ordu Valisi her an, her yerde karşınıza çıkabilir!

Ordu Valisi Tuncay Sonel, "Çay bahane" diyerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yine gönülleri fethetti. Vali Sonel, bu kez Samsun-Ordu karayolu üzerinde bir TIR parkına girerek, uzun yol şoförleriyle sohbet etti, dertlerini dinledi.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Twitter hesabından da paylaştığı fotoğrafın altına Vali Sonel, "An itibari ile... Çay bahane... Allah kaza bela vermesin ekmeğini kazanmak için yollara düşen arkadaşlarımıza" mesajını yazdı. Vali Sonel'in bu paylaşımı sosyal medyada binlerce beğeni alırken, bir çok takipçisi de "Yine bir gönüle dokunmussunuz Sayın Valim. Halden anlayanlar bir başkadır", "Siz gerçekten büyük adamsınız Sayın Valim. İnşallah kendi memleketimizde hizmet etmek nasip olur. Kolay gelsin Allah yardımcınız olsun", "Her şehre bir Tuncay Sonel gibi samimi milletle iç içe valimiz lazım" gibi bir çok yanıt verdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER